Zwroty i wymiany

Zwrot

Mają Państwo 14 dni, aby dokonać darmowego zwrotu zakupionych produktów. Nie ponoszą Państwo kosztów odesłania zwracanego produktu.

Istnieją dwie metody zwrotu:

1. Zwrot przez kuriera
2. Zwrot przez paczkomat

Aby dokonać zwrotu, prosimy wejść na stronę farasi.pl/zwroty

Zwroty zarejestrowane w piątek po godz. 16, w sobotę i w niedzielę, będą realizowane we wtorek (w przypadku zwrotu przez kuriera).

Wymiana

Wymiana produktu na inny rozmiar lub kolor jest darmowa. Nie ponoszą Państwo kosztów ponownej wysyłki oraz odesłania zwracanego produktu.

W przypadku wymiany produktu, po otrzymaniu zgłoszenia, rejestracja trwa 24h.

Aby dokonać wymiany, prosimy wejść na stronę farasi.pl/wymiany

Wymiany zarejestrowane w piątek po godz. 16, w sobotę i w niedzielę, będą realizowane we wtorek (w przypadku wymiany przez kuriera).


Odstąpienie od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, termin ten wygasa po upływie 14 dni od otrzymania towaru za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, pocztą elektroniczną lub Facebook Messenger).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Nie ponoszą Państwo kosztu zwrotu towaru.

pinit_fg_en_rect_red_28 Zwroty i wymiany